KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16144094
nr 1614 4094
Dan Nygårds
(f. 1943), Sverige
Signerad, daterad -92, blandteknik. Bladets mått: 39x28 cm, yttermått inklusive ram: 52x38 cm
Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:13:43
22/4 10:30:01
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor